kup przez

Sklep Internetowy

lub zamów telefonicznie

22 877-45-39

skorzystaj z pomocy

lub zadzwoń i zapytaj

22 877-45-39

napisz

biuro@serwnet.eu

lub zadzwoń

22 877-45-39

 

gwarancja przywrócenia danych

ForteBackup

 

 

wypróbuj nasz produkt

Pobierz Demo

 

 

 

Symfonia ERP dla Biur Rachunkowych z rabatem 10%

 

Dołącz do Strefy dla Księgowych i zyskaj dodatkowy rabat na zakup oprogramowania.

 

więcej o promocji

 

Symfonia 2.0 i Symfonia Start 2.0

 

Przejdź na nową wersję oprogramowania z wydajniejszym motorem bazy danych i dodatkowymi funkcjami w programach!

 

Promocja ważna do odwołania

 

Dowiedz się więcej o promocji

 

 

Dołącz do Strefy dla Księgowych

 

Korzystne rabaty + wsparcie

 

Strefa dla Księgowych to miejsce, w którym znajdziesz wsparcie merytoryczne i inspiracje do rozwoju zawodowego, otrzymasz do 20% rabatu na zakup pakietu dla biura rachunkowego, zniżki na szkolenia i prenumeratę prasy fachowej.

 

dowiedz się więcej

 

 

Promocyjne Pakiety Symfonia

 

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić kupując oprogramowanie Symfonia w dedykowanej paczce!

 

Promocja ważna do odwołania

 

dowiedz się więcej

 

 

 

 

Programy Symfonia w abonamencie

 

Nowa oferta na moduły Symfonia w abonemencie 12 lub 36 miesięcznym.

 

Dowiedz się więcej  - skontaktuj się z naszym działem handlowym

  Sage Symfonia 2.0 dla biur rachunkowych to całkowicie nowe oprogramowanie, które zapewnia sprawniejszą i szybszą pracę. Gwarantuje większe bezpieczeństwo danych, lepsze działanie przy niestabilnych sieciach oraz możliwość obsługi większych baz danych. Sage Symfonia 2.0 jest zgodna z aktualnym stanem prawnym oraz posiada pełne wsparcie producenta.

   

  Jakie możliwości niesie ze sobą nowa wersja:

   

  • Sage Asystent

  Już w maju 2016 roku zostanie udostępniona dedykowana aplikacja dla biur rachunkowych umożliwiająca sprawne zarządzanie dostępami pracowników biura do aplikacji Sage Symfonia oraz pracę z wieloma Klientami jednocześnie. Sage Asystent jest narzędziem dla biur rachunkowych, od którego księgowa będzie rozpoczynać pracę i kończyć z nim swój dzień. To pełne wsparcie codziennej pracy dzięki wielu przydatnym funkcjonalnościom. W jednym miejscu jest kalendarz, notatki, lista klientów i możliwość ustawienia przypomnień, a co najważniejsze, zapewnia szybkie i sprawne uruchomienie aplikacji z poziomu listy Klientów, bez konieczności ponownego logowania do właściwego modułu.

   

  • Jednolity Plik Kontrolny

  Od 1 lipca 2016 roku urzędy skarbowe będą mogły przeprowadzać kontrole podatkowe w sposób elektroniczny w oparciu o Jednolity Plik Kontrolny. Sage Symfonia 2.0 dla biur rachunkowych zapewnia zgodność ze standardem JPK i możliwość generowania danych na potrzeby elektronicznej kontroli podatkowej w imieniu Klienta. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu współpraca na linii biuro rachunkowe - klient wejdzie na zupełnie inny poziom i pozwoli biurom w większym stopniu nawiązywać w pełni partnerskie relacje z Klientami.

   

   Korzyści dla biur rachunkowych z posiadania Sage Symfonii 2.0

  • Szybsze przesyłanie danych - dzięki pełnej komunikacji online zyskasz szybsze i sprawniejsze dostarczanie wymaganych przez urząd skarbowy danych.
  • Zgodność z oprogramowaniem Klientów - Twoje oprogramowanie będzie w pełni zgodnie z systemami Twoich klientów podlegającymi pod JPK.
  • Bezpieczeństwo prawne Twoich Klientów - Twoi Klienci spełnią restrykcyjne wymogi prawne i będą zadowoleni z jakości współpracy z Twoim biurem.
  • Bezpieczeństwo karno-skarbowe - unikniesz odpowiedzialności karno-skarbowej związanej z pracą na nieaktualnym oprogramowaniu.
  • Wyprzedzenie konkurencji dzięki nowej technologii - posiadając najnowsze oprogramowanie w pełnej funkcjonalności zyskasz w oczach Klientów i wyprzedzisz swoją konkurencję.
  • Lepsza współpraca z Klientami - będziesz miał możliwość sprawdzania poprawności danych wygenerowanych przez Klientów do kontroli podatkowej.
  • Pozycja eksperta dla Twoich Klientów - Twoje biuro będzie na bieżąco ze wszystkimi zmianami prawnymi, a oprogramowanie pozwoli obsłużyć wszystkie sprawy Twoich Klientów.
  • Możliwość pozyskania nowych Klientów - Zyskasz możliwość pozyskania nowych klientów i ich sprawnego obsłużenia.

   

  Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem nowej wersji prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!

  Masz pytania? Napisz do nas.

  Zapisz się na newsletter