kup przez

Sklep Internetowy

lub zamów telefonicznie

22 877-45-39

skorzystaj z pomocy

lub zadzwoń i zapytaj

22 877-45-39

napisz

biuro@serwnet.eu

lub zadzwoń

22 877-45-39

 

gwarancja przywrócenia danych

ForteBackup

 

 

wypróbuj nasz produkt

Pobierz Demo

 

Case Study - Branża Kosmetyczna 

 

Potrzeba wiarygodnego partnera

Wybór padł na SerwNet, Złotego Autoryzowanego Partnera Sage, wiernego od lat produktom tejże firmy. Rozpoczęto rozmowy, a po ostatecznej decyzji – audyt potrzeb informatycznych firmy.

– Często klient, w rozmowach z nami, nie ujawnia pewnych istotnych informacji, uważając je za oczywiste. Patrzy też na nowy system z perspektywy starego. Kluczową kwestią pierwszego etapu wdrożenia było więc dokładne zrozumienie, jak pracuje klient i czego naprawdę potrzebuje. – mówi Leszek Antolik, właściciel firmy SerwNet. I tak okazało się, że aby zapewnić optymalne działanie całego procesu – od produkcji do dystrybucji i sprzedaży, należało wprowadzić kompleksowy system informatyczny do zarządzania procesami. Wybór padł na System Zarządzania Forte, moduły: Zarządzanie Produkcją oraz Handel, Finanse i Księgowość, Kadry i Płace.

 

Więcej, niż się spodziewano

Wdrożenie rozpoczęło się w listopadzie 2009 roku, a zakończyło w lutym 2010. Współpraca między firmami trwa jednak dalej. Firma Vipera, która zwróciła się do SerwNetu po rozwiązanie dla produkcji i sprzedaży, w międzyczasie zdecydowała się także na moduły Środki Trwałe oraz Analizy Finansowe. – Klient, widząc potencjał w systemie wciąż dostarcza nam nowych pomysłów, które pragnie wdrażać. Nie zawsze oznacza to nowe elementy systemu. Czasami pokazujemy, że niektóre problemy można rozwiązać korzystając z wdrożonych już modułów, innym razem szukamy nowych rozwiązań. – mówi Leszek Antolik.

 

  Vipera Cosmetics

Masz pytania? Napisz do nas.

Zapisz się na newsletter