kup przez

Sklep Internetowy

lub zamów telefonicznie

22 877-45-39

skorzystaj z pomocy

lub zadzwoń i zapytaj

22 877-45-39

napisz

biuro@serwnet.eu

lub zadzwoń

22 877-45-39

 

gwarancja przywrócenia danych

ForteBackup

 

 

wypróbuj nasz produkt

Pobierz Demo

 

Firma SerwNet

Firma SerwNet od swojego początku wierna jest najlepszemu, naszym zdaniem, systemowi zarządzania - Symfonia®. Nasza historia pokazała jak bardzo trafny był to wybór. W czasach mobilnego prawa gospodarczego, gdy kluczowe dla oprogramowania przepisy zmieniały się jak pogoda, Systemy Symfonia® nigdy nie zawiodły zaufania ani naszego, ani co ważniejsze swoich klientów. Zakupienie Systemów Symfonia® przez Sage PLC zintensyfikowało rozwój produktowy i poszerzyło ofertę dla przedsiębiorstw. Współpraca z Sage Sp. z o.o. wymusza stałe podnoszenie kompetencji zespołu pracowników naszej firmy poprzez obcowanie z najnowszymi technologiami informatycznymi stosowanymi w biznesie. Nie znaczy to, że nasi serwisanci i wdrożeniowcy są tylko fachowcami od instalacji i konfiguracji oprogramowania. Dysponują oni szeroką wiedzą merytoryczną z zakresu przepisów prawnych, na podstawie których działają poszczególne programy. Dzięki wysokiej technicznej i merytorycznej jakości oprogramowania, a także dzięki mobilności i właściwej organizacji pracy naszych specjalistów jesteśmy w stanie obsłużyć bardzo wielu klientów z różnych branż. Wśród użytkowników naszych programów są zarówno przedsiębiorstwa handlowe, produkcyjne i usługowe, jak też jednostki budżetowe.

 

Najwięcej instalacji i wdrożeń do tej pory, to najbardziej popularny produkt System Sage Symfonia. System ten, o ponad dziesięcioletniej historii, jest nadal doskonalony. Jego walory użytkowe, łatwość obsługi, korzystny stosunek funkcjonalności do ceny, bezkonfliktowa praca we wszystkich popularnych systemach operacyjnych i środowiskach sieciowych a także możliwości sprostania potrzebom tak małych jak i dużych firm powodują, że jest nadal doceniany i chętnie instalowany przez kolejnych klientów. Oczywiście wiele z tych instalacji jest już wielostanowiskowych, rozbudowanych we współpracy z naszą firmą, zaś System Symfonia nadal spełnia ich wymagania, dzięki uniwersalności i możliwości modyfikacji dla potrzeb użytkownika, czego dokonują także nasi specjaliści.

 

Nie stronimy od nowości. Zakończyliśmy sukcesem wiele wdrożeń Systemu Sage Symfonia ERP. Nasz nowy klient, który przychodzi po rozwiązanie informatyczne dla swojej firmy może być pewny bardzo ważnej rzeczy. Nie preferujemy żadnego z oferowanych przez Sage Sp. z o.o. rozwiązań. Staramy się dobrać to najbardziej optymalne funkcjonalnie i cenowo, biorąc pod uwagę branżę, usprzętowienie, potrzeby i możliwości finansowe nabywcy. Dzięki ofercie Sage Sp. z o.o. rozwijająca się firma może adekwatnie rozwijać swoje oprogramowanie bez rewolucyjnych zmian.

 

Na początku 2007 roku oferta firmy SerwNet została poszerzona o nasze autorskie rozwiązanie 4Customer Produkcja współpracujące z Systemem Sage Symfonia ERP. Program wspomagał zarządzanie procesem produkcyjnym w oparciu o współpracę z modułem Handel. Oprogramowanie na początku zostało umieszczone na stronie www.sage.com.pl jako rozwiązania branżowe i stało się uzupełnieniem oferty Sage. Obecnie program wszedł na stałe do standardowej oferty jako jeden z modułów Sage Symfonia ERP.

Masz pytania? Napisz do nas.

Zapisz się na newsletter